KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Zestaw-

Zestaw- czapka chustka czapki fluffyfauna jelonki dziecko

Zestaw- czapka chustka

45 zł
ręcznie zrobione czapki zestaw- czapka chustka
projektant
oceny
5/5 - 4 opinie
kategoria
kolory
Ostatnio dni chodź słoneczne to coraz chłodniejsze. Prawdziwa złota jesień jest coraz bliżej warto wiec pomyśleć o jakimś miłym zestawie który ochroni główki i szyjki naszych księżniczek. Czapka i chustka wykonane są z dzianiny z podszewka z tego samego materiału. Wymiar zależy od Państwa. Przy zamówieniu należny podać obwód główki dziecka. Ze względu na to, iż nasze produkty wykonywane są w większości ręcznie czas oczekiwania na wysyłkę to 4 dni robocze.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Fluffyfauna naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie zrobione oryginalne czapki • inne oryginalne przedmioty kategorii dodatki - czapkiręcznie zrobione Fluffyfauna
koszyk
zamknij