Czapka Tkana NO. 09 - brązowy welwet, ręczne tkanie na krośnie
Czapka Tkana NO. 09 - brązowy welwet, ręczne tkanie na krośnie
Czapka Tkana NO. 09Czapka Tkana NO. 09

Czapka Tkana NO. 09

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Katarzyna Staryk - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Katarzyna Staryk
5/5 - 44 oceny
Tkane Czapki to kolekcja całkowicie unikatowych czapek wykonanych tradycyjną techniką tkania na krośnie.
Różnorodne tkaniny oraz dzianiny pocięte na pasy posłużyły mi za osnowę i wątek. Z wyplecionego w ten sposób materiału powstały niepowtarzalne czapki, często ekstrawaganckie i awangardowe. Wszystkie czapki są bardzo oryginalne, większość z nich to pojedyncze egzemplarze - jedyne takie na planecie ;)

Kolekcja jest bardzo różnorodna, do wytkania czapek użyłam rozmaitych tkanin i dzianin: modnego, efektownego welury, ciepłego polaru, dzianin dresowych, bawełnianych z domieszką elastanu, a także brokatowych, połyskliwych materiałów zdobiących. Czapki są w rozmiarze uniwersalnym, około 53 cm, /- 2 cm. Są także elastyczne i z pewnością dopasują się do każdej głowy:)

Polecam serdecznie, szczególnie dla osób ceniących rękodzieło oraz nietuzinkowe dodatki.
*ta czapka jest super wygodna i miła dla skóry, duża, dająca dużo ciepła i uczucia komfortu w pięknym brązowym kolorze!
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ta czapka od razu daje poczucie „ciepło i spokój”, a przy tym wygląda naprawdę wyjątkowo. Jest ręcznie tkana na krośnie - z pasów tkanin, dzięki czemu wzór i faktura są niepowtarzalne. Wybrałam ją, gdy potrzebowałam czapki, która jest jednocześnie miękka dla skóry i ma „duży” komfort noszenia - ta taka właśnie jest: przytula, dobrze układa się na głowie i daje dużo ciepła.

Najbardziej lubię jej brązowy kolor - wygląda elegancko nawet w najbardziej zwyczajnych stylizacjach. To model typu „kawałek sztuki do codzienności”, bo takie egzemplarze powstają w ograniczonej liczbie. Czapka ma rozmiar uniwersalny, ok. 53 cm (z delikatnym zapasem) i jest elastyczna, więc dopasowuje się naturalnie do głowy. Jeśli teraz jest chwilowo niedostępna, możesz zapytać o podobny projekt u projektantki Katarzyny Staryk.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
czapka gorzka czekolada - ręcznie tkana z weluru
Czapka jest ciepła, ma piękny kolor. Jak poprzednie - wspaniale się nosi. Dziękuję i polecam!
no.12 - Czapki
Piękny wzór, piękna czapka, akurat na letnie wietrzne dni.
kwiaty malowane - Dodatki czapki
Czapeczki prześliczne! Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo miła obsługa ze strony autorki.