Szara opaska na włosy turban - ciepły headband handmade
Szara opaska na włosy turban - ciepły headband handmade
Opaska na włosy, headband, turbanOpaska na włosy, headband, turban

Opaska na włosy, headband, turban

69,00 zł
handmade opaska na włosy, headband, turban czapki
sprzedaje: Szary mary
4,7/5 - 366 ocen
Wymiary mierzone na płasko bez rozciągania 10cm x 25cm. Opaska zrobiona na szydełku z podwójnej włóczki akrylowej. Ciepła alternatywa dla czapki.
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 5 - 10 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Gdy zimą potrzebujesz dodatku, który ogrzewa i jednocześnie dobrze wygląda, ta opaska na włosy w stylu turban staje się moim pewniakiem. Jest ręcznie robiona na szydełku i powstała z podwójnej włóczki akrylowej, dzięki czemu daje przyjemne, ciepłe wykończenie stylizacji. To świetna alternatywa dla czapki - szczególnie wtedy, kiedy chcesz mieć komfort na co dzień, ale bez przegrzewania.

Kolor „szary mary” sprawia, że opaska łatwo łączy się zarówno z kurtką w stonowanych barwach, jak i z bardziej wyrazistymi stylizacjami. Rozmiar mierzony na płasko bez rozciągania to 10 cm x 25 cm - dzięki temu opaska wygodnie dopasowuje się do noszenia w chłodne dni. U mnie sprawdza się podczas spacerów, jazdy na śniegu i zimowych wyjazdów, bo wygląda stylowo, a przy tym spełnia swoją praktyczną rolę.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
sportowa opaska z bawełny, headband
Produkt najwyższej jakości, perfekcyjne wykonanie. Polecam.
opaska na włosy, headband,turban
Produkt najwyższej jakości, perfekcyjne wykonanie. Polecam
•   Hand Made niekonwencjonalne czapki   •
KOSZT TRANSPORTU
19,99 zł (Kurier)
16,99 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Szary mary naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 5 - 10 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności.
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >