KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Czapka

Czapka pomponami dla dziecka czapki laapashka pompon dziecko
ręcznie zrobione czapki czapka z pomponami dla dzieckaręcznie zrobione czapki pompon czapka z pomponami dla dzieckabiałe czapki dziecko czapka z pomponami dla dziecka

Czapka z pomponami dla dziecka

38 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem laapashka - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
projektant
oceny
4,8/5 - 29 opinii
kategoria
Czapka w kolorze jasnej szarości wykonana jest jednowarstwowej dzianiny bawełnianej. Materiał jest bardzo miły w dotyku. Czapka ozdobiona jest trzema pomponikami: biel, szary oraz jasny róż. Czapka dostępna jest w rozmiarach podanych na tabeli. Istnieje możliwość wykonania czapki pod indywidualne zamówienie, wystarczy przesłać przy zakupie wymiar obwodu głowy mierzony w połowie czoła. Jeżeli to możliwe prosimy także o podanie wieku dziecka. Zapraszamy!
OPINIE
Asia
jesienna czapka z szarej dzianiny z pomponem - Dodatki czapki
jesienna czapka z szarej dzianiny z pomponem - laapashka Bardzo ładna czapeczka. Dobra jakość i wykonanie. Bardzo twarzowa. POLECAM
Alicja
jesienna czapka z szarej dzianiny z pomponem - Czapki
jesienna czapka z szarej dzianiny z pomponem - laapashka Świetna czapka... Byłam mile zaskoczona, ponieważ zakupy przez internet czasami zawodzą. A w tym przypadku duży, bardzo duży plus. Świetny materiał, świetny krój, kolor jak na zdjęciach i co ważne trafiony idealnie rozmiar.
Polecam !!!
Anna
czapka dla dorosłego z koralikami - Czapki
czapka dla dorosłego z koralikami - laapashka Czapka ładna, szkoda, że koraliki są naszyte tylko z jednej strony. Nie widać tego na zdjęciu.
•   Ręcznie zrobione czapki   • dodatki - czapkiczapki laapashka
koszyk
zamknij