Ciepła czapka damska „Miś” na podszewce, rozmiar 57-58 cm
Ciepła czapka damska „Miś” na podszewce, rozmiar 57-58 cm
Ciepła czapka damska „Miś” na podszewce, rozmiar 57-58 cm
Ciepła czapka damska „Miś” na podszewce, rozmiar 57-58 cm
Ciepła czapka damska „Miś” na podszewce, rozmiar 57-58 cm
Czapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm - 58cm cm miękkaCzapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm -58cm cm miękka rozciągliwa Urocza, boxCzapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm -58cm cm miękka rozciągliwa Urocza, boxCzapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm -58cm cm miękka rozciągliwa Urocza, boxCzapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm -58cm cm miękka rozciągliwa Urocza, box

Czapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm -58cm cm miękka rozciągliwa Urocza, box w

85,00 zł
ręcznie zrobione czapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm - 58cm cm
sprzedaje: Ruda Klara
4,8/5 - 1425 ocen
Czapka damska ciepła sztuczny miś na podszewce rozmiar 57cm -58cm cm miękka rozciągliwa Urocza, box w1 uwaga poezja: w kuchni była absolutną mistrzynią, zwłaszcza w rzucie dynią
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jestem fanką czapek, które wyglądają uroczo, ale przede wszystkim są wygodne - i ta czapka „Miś” dokładnie taka jest. Ma miękki, przyjemny w dotyku wierzch w stylu sztucznego misia oraz podszewkę, dzięki czemu łatwiej utrzymasz komfort w chłodniejsze dni. To model, który po prostu dobrze się nosi - bez ciągłego poprawiania i bez uczucia „sztywności”.

To także bardzo dobry wybór, jeśli szukasz czapki w konkretnym rozmiarze: 57-58 cm. Rozciągliwa forma pozwala na dopasowanie, a ręczne wykonanie sprawia, że masz w rękach coś bardziej wyjątkowego niż typowy produkt z półki.

  • ciepły, zimowy charakter
  • miś na podszewce dla przyjemnego komfortu
  • rozmiar 57-58 cm
  • ręcznie robiona przez Ruda Klara

Jeśli lubisz akcenty „soft i cute”, ta czapka szybko stanie się Twoją ulubioną na spacer, do pracy i na wyjazdy - bo wygląda sympatycznie i działa w praktyce.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
wiosenna ręcznie farbowana na podszewce - Dodatki czapki
Czapka bardzo ładna, oryginalna, wygodna, miła w dotyku. Szybka przesyłka. Polecam!
wełniana filcowana zimowa czarba ostatnia - Dodatki czapki
Bardzo twarzowa mięciutka i ciepła
czapka granatowa unisex damsko męska na podszewce
Czapka super, bardzo twarzowa
•   ręcznie zrobione czapki   •
KOSZT TRANSPORTU
19,00 zł (Kurier)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Ruda Klara naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >