Komplet szlik czapką czapki bukiet pasji czapka szalik komin
ręczne wykonanie czapki komplet - szlik z czapkąmodne czapki czapka komplet - szlik z czapkąróżowe czapki czapka komplet - szlik z czapką

komplet - szlik z czapką

75 zł
ręczne wykonanie czapki komplet - szlik z czapką
projektant
oceny
4,9/5 - 139 opinii
kategoria
Wykonany z ogromną dokładnością i niezwykłą estetyką komplet dla małej i troszkę większej dziewczynki. Ręcznie wykonane kwiatki na szaliku i czapce dodają dziewczynce niezwykłego uroku. Możliwość zrobienie innych kolorów. Szalik zawijany jest "na dwa razy" jego długość to ok 120zm ( -2cm) szerokość 23cm ( -2cm) Szalik i opaska uszyta maszynowo - kwiatuszki wykonane ręcznie.
Czapka uszyta jest ze 100% bawełny, szalik to połączenie dwóch materiałów: wzór kwiatowy to poliester drugi materiał to tzw dresówka.
Po kupnie proszę o podanie obwodu główki dziecka.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 7,20 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Bukiet pasji naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie modne czapki • inne modne przedmioty kategorii dodatki - czapki • modne dodatki • Ręczne wykonanie Bukiet pasji
czapki Bukiet-pasji / dodatki:
koszyk
zamknij